Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Topo grupė"
More about company »

SALĖS DARBUOTOJAS (-A) KAUNE

Kaunas - UAB "Topo grupė"

Darbo pobūdis

Prekių priėmimas, išdėstymas ir paruošimas pardavimui;
Klientų aptarnavimas, konsultavimas;
Darbas kasos aparatu;
Krovos darbai;
Prekių ekspozicijos bei kainų priežiūra, tvarkos palaikymas.

Sudaroma terminuota darbo sutartis šventiniam laikotarpiui iki 2018 m. sausio 15 d.

Reikalavimai

Darbo prekyboje, klientų aptarnavimo srityse patirtis (privalumas);
Geri bendravimo įgūdžiai;
Noras tobulėti.

Mes jums siūlome

Galimybes mokytis ir įgyti patirties;
Darbą draugiškame kolektyve.
Visas socialines garantijas;

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Jau 20 metų veikiantis didžiausias Baltijos šalyse mažmeninės prekybos buities technika ir elektronika tinklas TOPO CENTRAS valdo 35 parduotuves, kuriose per metus aptarnauja 6 mln. pirkėjų ir pateikia 13.000 tūkst. prekių asortimentą. Priklausome didžiausios buitinės elektronikos pirkimo grupei Europoje „Euronics International“, kuri vienija daugiau nei 10.000 parduotuvių 35 šalyse.

Telefonas pasiteirauti: 8 616-
Įmonėje vid. atlyginimas 935€
15% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)