Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sanitex"
More about company »

Salės darbuotojas (-a) Raudondvario pl. 131

Kaunas - UAB "Sanitex"

Darbo pobūdis

Tvarkos palaikymas prekybinėje salėje;
Prekių krovimas ir priežiūra lentynose;
Prekių galiojimo terminų kontrolė;
Pagalba klientams.

Darbo vieta: Raudondvario pl. 131.

Reikalavimai

Geras fizinis pasirengimas ir ištvermė;
Atsakomybė, darbštumas, savarankiškumas, sąžiningumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Patogų darbo grafiką - dirbama po 8 darbo val. per dieną, dvi dienos per savaitę - laisvadieniai;
Jei esate studentas/-ė - siūlome galimybę dirbti daliniu krūviu;
Laiku mokamą atlyginimą (du kartus per mėnesį);
Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.
Įmonėje vid. atlyginimas 988€
22% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)