Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

SALĖS DARBUOTOJAS (-A) RIMI PREKYBOS CENTRE (terminuota sutartis)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Darbas salėje;
  • Prekių galiojimo laiko patikra;
  • Prekių išdėstymas lentynose;
  • Pirkėjų aptarnavimas ir konsultavimas;
  • Švaros ir tvarkos užtikrinimas;
  • Pagalba skyriaus vadybininkui.

Reikalavimai

  • Atidumas, atsakingumas, sąžiningumas ir darbštumas;
  • Geri klientų aptarnavimo įgūdžiai ir mandagumas;
  • Galiojantis higienos pažymėjimas (žalia korta) leidžiantis dirbti su maisto produktais (privalumas);
  • Darbo patirtis prekybos centre (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Terminuotą sutartį (su galimybe pratęsti);
  • Apmokymus (neturintiems patirties);
  • Nemokamą maitinimą;
  • Darbą pilnu arba 0,5 etatu etatu;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Lankstų darbo grafiką (galima dirbti savaitgaliais).

UAB "Expertus LT"

Įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje.
Mūsų tikslas - padėti darbdaviui rasti geriausią darbuotoją, o kvalifikuotiems darbuotojams pasiūlyti pačias geriausias karjeros perspektyvas.

Mūsų klientas - UAB „Rimi Lietuva“ prekybos centrai.

Tel. pasiteirauti: 8 621