UAB „EMPL“

SALES PERSON - PRAKTIKA!!!

Darbas namuose, Vilnius - UAB „EMPL“

Darbo pobūdis

PRAKTIKOS PASIŪLYMAS
Mūsų komanda ieško praktikanto pardavimų srityje.
Tau patinka stebinantis, nestandartinės raiškos alus?
Ieškai praktikos pardavimų srityje ir esi pasiruošęs pasinerti į craft alaus pasaulį?
Puiku - mes ieškome kolegos!

Sakiškių alus ieško žmogaus, gebančio padėti mums plėstis vietinėje rinkoje. Darbas vyks tiek komandoje, tiek individualiai. Tikimės proaktyvumo ir asmeninės atsakomybės jausmo bei orientacijos į rezultatą.

Laikotarpis: 3 mėnesiai, 10-15 valandų per savaitę. Būtų nuostabu pradėti kuo greičiau.

Mes siūlome:

  • Draugišką ir atvirą darbo aplinką su daug erdvės saviraiškai ir kūrybingumui. Nedidelėje komandoje niekas nelieka šešėlyje.
  • Galimybę įgyti patirties pardavimų ir marketingo srityje labai dinamiškoje ir savų iššūkių turinčioje rinkoje.
  • Puikią galimybę praktikoje pritaikyti teorines jūsų žinias. Taip pat esame atviri jūsų pasiūlytoms naujovėms.
  • Praktika gali apsiriboti pardavimais. Tačiau neprivalo. Esant asmeniniam norui, galime sudaryti sąlygas prisiliesti prie alaus gamybos sričių.
  • Jūsų darbo rezultatus atitinkančius priedus.
  • Lankstų darbo grafiką, priderinamą prie studijų tvarkaraščio.
  • Galimybę dirbti nuotoliu.
  • Jei praktikos metu abi puses tenkins visos sąlygos, lūkesčiai ir rezultatai, esame pasiruošę pasiūlyti jums darbo vietą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Nepriekaištingi lietuvių kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu. Anglų kalba - rimtas privalumas, nes atsakomybių sritys neapsiriboja Lietuvos teritorija.
  • Žinios craft alaus ar gastro srityje - privalumas.
  • Bendravimas su esamais klientais ir naujų klientų paieška yra šio darbo duona.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu
UAB „EMPL“

UAB „EMPL“

“Sakiškių alus” yra Vilniaus apylinkėse įsikūręs mikrobravoras, išaugusi iš namų aludarystės idėjos.
Mūsų aistra - modernus alus. Skonis mums svarbiau už tradicijas. Jei Jūs nustebote, mes manome, kad mums pavyko.

Sakiškės Brewery is a Vilnius based microbrewery that grew out of the idea of homebrewing. We try to take you by your hand and walk you out of your comfort zone. We do not agree with beer just being a yellow fizzy stuff in a pint glass. Our beers are full of flavours and aromas. Our beers require attention. They wanna be understood. By choosing us you choose to find something new. New pairing with food? New soundtrack to your mood or weather behind the window? We’re always happy if you’re surprised.
informacija apie UAB „EMPL“
1578 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.