Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Autoaibė"
More about company »

Salės vadybininkas (-ė) automobilių detalių parduotuvėje

Nuo 450 Eur
Vilnius - UAB "Autoaibė"

Darbo pobūdis

Prekių sisteminimas: priėmimas, rūšiavimas, skirstymas, tvarkymas;
Ekspozicinių vietų derinimas ir priežiūra;
Periodinių inventorizacijų atlikimas;
Bendradarbiaujančio santykio su tiekėjais palaikymas;
Darbas kasos aparatu, sąskaitų išrašymas.

Reikalavimai

Dėmesys klientui;
Polinkis tvarkingam, sistemingam darbui;
Atidumas ir kruopštumas;
Nuolatinis profesinis ir asmeninis noras tobulėti, žingeidumas;
Planingas darbo tempas;
Asmeninis patikimumas, pareigingumas;
Darbų užbaigtumas nuo pradžios iki pabaigos;

Privalumai:
Daugiau nei 2 m. patirtis sandėliavimo ir/arba prekybos srityse;
Žinios apie siūlomą produkciją;
Techninis išsilavinimas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje;
Draugišką kolektyvą;
Laiku mokamą atlyginimą (fiksuota dalis ir priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų);
Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją
Būtinas darbui priemonės;
Socialines garantijas;
Nuolaidas įsigyjant įmonės produkciją.

Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad UAB „Autoaibė“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu.

Konfidencialumą garantuojame. Informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 450 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Bendrovė dirba ilgiau nei 25 metus automobilių detalių, jų priežiūros priemonių ir aksesuarų prekybos srityje. Mes stengiamės dirbti taip, kad pirkėjams būtų LENGVA rūpintis automobiliu. Mes siekiame:
PATENKINTI rinką šiandien ir rytoj;
DIRBTI ir UŽSIDIRBTI šiandien ir rytoj;
KURTI VERTĘ darbuotojams ir klientams.
Informacija apie UAB "Autoaibė"
1253 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
169
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Vaišvila