Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Solandra"
More about company »

Salono administratorė (-ius)

Kaunas - UAB "Solandra"

Darbo pobūdis

Teikiamų paslaugų pristatymas, bendravimas su klientais
Klientų registracija, aptarnavimas užtikrinant aukščiausią kokybę
Bendravimas su esamais klientais, pasiūlymai naujiems klientams
Personalo darbo koordinavimas
Darbas su kasa
Facebook ir Instagram paskyrų priežiūra, informacijos, akcijų talpinimas.
Iškilusių klausimų ar probleminių situacijų sprendimas

Idėjų, kurios keltų paslaugų kokybę, teikimas!

Reikalavimai

Empatija, kūrybingumas, dalykiškumas;
Pozityvus mąstymas, savarankiškumas, atsakingumas;
Lietuvių ir anglų kalbos žinios (rusų k. - privalumas);
Photoshop pagrindai.
Komunikabilumas, puikūs bendravimo įgūdžiai;
Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Pareigingumas, iniciatyvumas, organizuotumas
Gera nuotaika ir šypsena!

Mes jums siūlome

Jauną, šaunų, kūrybišką ir išsilavinusį kolektyvą.
Lankstus darbo grafikas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

High Care grožio ir sveikatos centras jau 14 metų teikia kokybiškas grožio ir sveikatingumo paslaugas kauniečiams ir miesto svečiams.
Informacija apie UAB "Solandra"
670 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Olegas Voska