Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Beribis grožis"
More about company »

Salono administratorė (-ius)

500–800 Eur
Vilnius - UAB "Beribis grožis"

Darbo pobūdis

Šis darbas reikalauja nuolatinio aktyvumo ir budrumo.
Standartiškai tai klientų registravimas gyvai, telefonu ar žinutėmis, jų pasitikimas ir išlydėjimas. Tačiau kiekviena diena pilna iššūkių: kažkas pavėlavo ar neatvyko, supyko ar per daug džiaugėsi, sugedo, sulūžo, pavargo ir t.t.. Dėl to monotonija čia nekvepia :)

Yra šiek tiek ir "popierizmo": sąskaitos, prašymai-įsakymai, grafiko darymas ir pan.

Šis darbo pasiūlymas nemėgstantiems užsisėdėti prie kompiuterio ;)

Reikalavimai

Norime, kad Tu:
Būtum žmogus "multitaskingas";
Būtum drąsi (-us) ir aktyvi (-us);
Mėgtum bendrauti su žmonėmis;
Būtum mylima(-as) klientų ir kolektyvo;
Mylėtum savo darbą ir norėtum tapti savo srities specialiste (-u);
Turėtum patirtį klientų aptarnavimo srityje;
Mokėtum anglų kalbą taip, kad galėtum laisvai susikalbėti (nes turime daug užsieniečių klientų);
Gebėtum matyti ir atsiminti dešimčiai sėdinčių klientų kas, kada baigiasi ir prasideda;

O svarbiausia k ad būtum labai fainas žmogus :)

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Įdomų darbą "fainame" kolektyve;
Karjeros galimybes (įmonė turi ir kitų veiklos sričių);
Atlyginimą priklausntį nuo Tavo patirties ir turimų įgudžių;
Slenkantį darbo grafiką.

Atlyginimas

500–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Tai tarptautinio kapitalo įmonė, kuri gyvuoja grožio industrijoje daugiau kaip 10 metų ir turi grožio salonų tinklą Europoje. Vilniuje sėkmingai veikia ir plečia savo veiklą City Wax Vilnius salonas, kuriame šiuo metu dirba 15 profesionalių specialisčių.
Taip pat atstovaujame Lietuvoje prekiniams ženklams Lycon, Yon-Ka.
Informacija apie UAB "Beribis grožis"
662 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Giedrė Jančytė-Vasiliauskė