Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Salono administratorė (-ius)

Vilnius - UAB "Septyni dvylika"

Darbo pobūdis

Skambučių srauto suvaldymas, registracijų priėmimas ir paskirstymas;
Klientų aptarnavimas užtikrinant aukščiausią kokybę;
Personalo darbo koordinavimas;
Kasos dokumentų tvarkymas;
Darbo laiko apskaita;
Iškilusių klausimų ar probleminių situacijų sprendimas;
Turimų socialinių tinklų administravimas;
Darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas;
Elektroninių dokumentų administravimas;
Prekių užsakymas;

Reikalavimai

Darbo patirtis klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje
Puikus bendravimo įgūdžiai, paslaugumas, orientacija į klientą
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
Reprezentatyvumas, sąžiningumas, greita orientacija ir atsakingas požiūris į darbą
Puikios lietuvių kalbos žinios;
Labai geros rūsų kalbos žinios (anglų kalbos žinios - privalumas);
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Socialinių tinklų išmanymas;
Geri darbo organizavimo ir planavimo įgūdžiai;

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir visas reikalingas darbui priemones
Atsakingą ir dinamišką darbą

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

UAB "Septyni dvylika"

Naujai atidaromas Barber shop