Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Metalo forma“

Salono - e-parduotuvės administratorė (-ius)

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Metalo forma“

Darbo pobūdis

Salonui-parduotuvei Vilniuje ieškome salono - e-parduotuvės administratorės(iaus). Bendravimas su klientais – aptarnavimas, konsultavimas, užsakymų priėmimas. Ataskaitų pildymas. Prekybos vietos priežiūra, darbas kasos aparatu, prekių priėmimas ir paruošimas prekybai. E-parduotuvės administravimas, kėlimas prekių, užsakymų vykdymas. Internetinio tinklapio priežiūra ir nuolatinis informacijos atnaujinimas. Socialinių tinklų (Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube)
administravimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis mažmeninėje parduotuvėje.
Darbo kasos aparatu patirtis.
Gerai mokėti anglų kalbą.
E-parduotuvės administravimas: prekių įkėlimas, užsakymų sekimas, įvykdymas.
Meninis išsilavinimas - privalumas

Mes jums siūlome

Darbas pilnam etatui mažame kolektyve. Darbo laikas nuo 8 iki 17val darbo dienomis.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Reljefinės grafikos darbai, paveisklų rekonstrukcijos istorine tematika, suvenyrai, verslo dovanos
informacija apie UAB „Metalo forma“
994 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.