Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Intero LT“

Salono konsultantė (-as)

600-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Intero LT“

Darbo pobūdis

Darbas su klientais, malonus, profesionalus ir dėmesingas klientų konsultavimas, aptarnavimas,
salono salės priežiūra.

Reikalavimai

Pasižymi komunikabilumu ir laisvai bendrauji;
Atkakliai sieki tikslų ir esi motyvuotas;
Turi pardavimo įgūdžių ir patirties;
Puikiai jautiesi komandoje, bet gebi dirbti ir savarankiškai;
Atsakingumas, savarankiškumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, organizaciniai gebėjimai.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą, jaunatviškoje, augančioje įmonėje;
Galimybes tobulėti;
Motyvuota atlyginimą;
Visas reikalingas darbo priemones.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

Draugiškas Intero kolektyvas ieško – salono konsultantės (-o). Darbas su kokybiškomis grindų dangomis. Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo ir nuorodos į savo socialinį tinklo profilį.
informacija apie UAB „Intero LT“
1497 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.