Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SOLEMLUX“
More about company »

Salono pardavimo vadybininkė (-as) Vilniuje

500-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SOLEMLUX“

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas, aptarnavimas tiesiogiai, telefonu, el. paštu;
Prekių ir paslaugų pristatymas, pardavimas;
Užsakymų priėmimas, administravimas, komericinių pasiūlymų bei sąmatų ruošimas;
Sąskaitų-faktūrų išrašymas;
Darbo vieta - PC Banginis, Vilnius.

Reikalavimai

Patirtis panašiame darbe, pardavimuose bei klientų aptarnavime;
Greita orientacija, komunikabilumas, paslaugumas, organizuotumas;
Pozityvus požiūris, rezultato siekimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač Excel);
Rusų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Atsakingą, įdomų, pilną iššūkių darbą;
Draugišką komandą;
Laiku mokamą darbo užmokestį;
Slenkantis darbo grafikas 2 d. darbo / 2 d. laisvos- sudaromas 3 mėn. į priekį, švenčių dienos - laisvos;
Salono darbo laikas: I - V - 8:00 - 20:00 val., VI - 9:00 - 20:00 val., VII - 9:00 - 18:00 val.

Atlyginimas

500-600 €/mėn. į rankas

Informacija apie UAB „SOLEMLUX“
689 €
Vid. atlyginimas bruto
42
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 565 €
25% uždirba 565-583 €
25% uždirba 583-800 €
25% uždirba nuo 800 €
Vadovas: Ramūnas Musulas