Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „GINTARO BALDAI“

Salono vadovas Kaune

966-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „GINTARO BALDAI“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome Salono vadovo darbui Kaune. Nuo Jūsų ir Jūsų vedamos komandos priklausys klientų pasitenkinimas ir įmonės rezultatai. Turėsite visas galimybes ir erdvę parodyti visą savo lyderio potencialą.
Tikimės, kad Jums bus įdomu:
  • dirbti su komanda - rūpintis darbuotojų ugdymu, motyvacija, teikti grįžtamąjį ryšį;
  • užtikrinti sklandų salono darbą, klientų aptarnavimą ir pardavimų procesus;
  • padėti komandai ir kartu siekti iškeltų pardavimų ir klientų pasitenkinimo tikslų.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, jog Jūs:
  • turite pardavimų ir /ar klientų aptarnavimo patirties, Jums tai patinka ir sekasi;
  • turite vadovavimo 2-5 žmonių komandai patirties, gebate ją motyvuoti siekti tikslų;
  • domitės mada, interjero tendencijomis;
  • norite prisiimti asmeninę atsakomybę už Jums paskirtas užduotis;
  • turite puikius lietuvių kalbos įgūdžius (žodžiu ir raštu).

Įmonė siūlo

Kodėl "GINTARO BALDAI"?
KOMANDA, KURI NUOLAT TOBULĖJA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti, eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe.
VIETA, KURI IŠLAISVINA JŪSŲ ASMENYBĘ
Čia Jumis pasitiki. Tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Jūsų tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo - mes jį užsidirbame.

Atlyginimas

966-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes, „Gintaro baldai“ komanda, padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė jaukumo, o patogūs, funkcionalūs baldai turi būti prieinami visiems.
Mums svarbiausia – laimingas klientas, aistringai dėl to dirbame, tobuliname verslo procesus, ieškome naujovių, stebime klientų poreikius. Štai kodėl galime itin dažnai pristatyti naujas kolekcijas, išskirtinius baldus iš įvairių pasaulio šalių. Mes tikime, kad mūsų klientas nusipelnė stilingų, šiuolaikiško dizaino baldų ir kokybės už prieinamą kainą. Savo klientų dėka – augame ir stiprėjame.
informacija apie UAB „GINTARO BALDAI“
2359 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
128
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1958 €
25% uždirba 1958-2280 €
25% uždirba 2280-2618 €
25% uždirba nuo 2618 €