SALOTŲ RUOŠĖJAS (-a) /40val. per sav.

800-1100 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „Gardusis kampas“

Darbo pobūdis

Salotų ruošėjas (-a) - Restoranas "Al Cantuccio", Kaunas**

**Darbo vieta:** Muitinės g. 1-2, Kaunas
**Darbo laikas:** Pilnas etatas, 40 val. per savaitę. Darbo dienos nuo antradienio iki penktadienio, kas antras savaitgalis laisvas, pirmadieniais -nedirbame.

**Restoranas "Al Cantuccio"** kviečia prisijungti prie mūsų mažo, bet draugiško kolektyvo. Šiuo metu ieškome **atsakingo ir darbštaus salotų ruošėjo (-os)**, kuris (-i) myli salotas ir turi patirties virtuvėje, ypač salotų ruošimo srityje.

**Darbo pobūdis:**
  • Maisto produktų ruoša, specializuojantis salotose.
  • Pagalba virtuvėje kitų patiekalų ruošimo metu.
  • Švaros palaikymas darbo vietoje.

**Mes siūlome:**
  • Jaukią darbo aplinką.
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą.
  • Įdomų ir dinamišką darbą.

**Idealus kandidatas:**
  • Turi patirties darbe su maistu, ypač salotų ruošoje.
  • Yra atsakingas, darbštus ir geba dirbti komandoje.
  • Nebijo iššūkių ir yra pasirengęs mokytis.

Jeigu mylite maistą, ypač salotas, ir norite prisijungti prie mūsų komandos, laukiame jūsų! Mes nekantriai laukiame naujo kolegos, kuris dalinsis savo aistra ir įgūdžiais su mūsų draugiška komanda.

Siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką adresu Nurodykite "Salotų ruošėjo pozicija" savo paraiškos antraštėje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis būtina.
  • Darbštumas, atsakingumas, sugebėjimas savarankiškai planuoti darbus;
  • Noras tobulėti ir sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Domėjimasis maistu ir jo gamyba.
  • Gera ir posityvi energija :)

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą atlyginimą ir galimybę tobulėti, kilti karjeros laiptais;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

UAB „Gardusis kampas“

Esame mažytis Itališkas restoranėlis Kauno centre, šalia rotušės aikštės.
Muitinės g.1-2, Kaunas.

Telefonas pasiteiravimas:
Gintarė 860907336
Ingrida 860191630
informacija apie UAB „Gardusis kampas“
1053 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.