Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilniaus vandenys"
More about company »

ŠALTKALVIS (-Ė) Nuotekų stočių skyriuje

Vilnius - UAB "Vilniaus vandenys"

Darbo pobūdis

Jums patikėsime
  • nuotekų siurblių montavimo – demontavimo darbus;
  • nuotekų siurblių gedimo priežasčių nustatymą ir remontą;
  • nuotekų siurblinių uždaromųjų armatūrų apžiūrą, derinimą, remontą;
  • kėlimo mechanizmų veikimo tikrinimą ir remontą;
  • grotų valymą ir mechaninių grotų gedimų šalinimą;
  • vėdinimo sistemų priežiūrą ir remontą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs
  • turite profesinį techninį išsilavinimą (šaltkalvio-remontininko specialybė);
  • turite 1 metų panašaus darbo patirties;
  • galiojantis kvalifikacinis pažymėjimas būtų privalumas:
 krovinių kabinėtojo;
 mechanizmų su vidaus degimo varikliais;
 B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • laiku mokamą darbo užmokestį;
  • pilną darbo aprangą;
  • visas socialines garantijas;
  • kvalifikacijos kėlimo mokymus;
  • visas darbui reikalingas darbo priemones.

„Vilniaus vandenys” yra didžiausia Lietuvoje vandentiekio bendrovė, eksploatuojanti Vilniaus, Šalčininkų, Švenčionių ir Vilniaus rajonų vandentiekio bei nuotekų tinklus. Bendrovė tiekia geriamąjį vandenį iš giluminių gręžinių ir tvarko nuotekas daugiau nei 260 tūkst. klientų.

„Vilniaus vandenys” siekia užtikrinti finansiškai skaidrią, efektyvią veiklą ir klientų poreikius atitinkantį aptarnavimą. Bendrovė rūpinasi, kad vartotojams patikimai būtų tiekiamas aukščiausius kokybės standartus atitinkantis vanduo, atliktas visus aplinkosaugos reikalavimus atitinkantis nuotekų valymas.
Informacija apie UAB "Vilniaus vandenys"
1564 €
Vid. atlyginimas bruto
(93% didesnis už LT vidurkį)
659
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Virgilijus Žukauskas