ICECO įmonių grupė

REMONTININKAS (-Ė)

1353-1545 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė, Kalvarija, Vilkaviškis - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Profilaktinė ir techninė įrenginių priežiūra, remontas;
  • Įvairių gedimų šalinimas;
  • Tinkamiausių remonto sprendimų paieška ir įgyvendinimas;
  • Metalo gaminių gamyba (nerūdijantis plienas);
  • Darbo laikas I-V, 8-17 val.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis su mechaniniais, techniniais įrenginiais;
  • Darbo patirtis maisto pramonėje - privalumas;
  • Atsakingumas ir kruopštumas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Galimybę realizuoti save, panaudoti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
Galimybę tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją;
Priedus prie atlyginimo pagal darbo rezultatus;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Karjeros galimybes ICECO įmonių grupėje;
Išskirtines nuolaidas ICECO firminėse parduotuvėse!

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1353-1545 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.