UAB „NT administratorė“

Šaltkalvis (-ė)

Nuo 2300 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „NT administratorė“

Darbo pobūdis

  • Metalo ruošinių ir vamzdyno valymas ir paruošimas virinimui;
  • Vamzdynų gruntavimas;
  • Vamzdyno laikiklių montavimas;
  • Darbas su metalo gręžimo, pjovimo įrankiais;
  • Vamzdyno modulių surinkimas;
  • Darbas komandiruotėse Norvegijoje ir Švedijoje.

Reikalavimai

  • Vidurinis profesinis išsilavinimas (privalumas);
  • Panašaus darbo patirtis (bent 2 metai);
  • Atsakingas, darbštus, pareigingas, be žalingų įpročių specialistas;
  • Darbo patirtis magistralinių vamzdynų paruošime ir montavime (privalumas);
  • Gebėjimas skaityti brėžinius (privalumas);
  • Sertifikatai įrodantys darbuotojo kvalifikaciją (privalumas);
  • Gebėjimas vadovauti 3-5 žmonių komandai (privalumas);
  • Anglų kalbos žinios (privalumas).

Mes Jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę dirbti komandiruotėse Skandinavijos šalyse;
  • Darbą puikioje ir draugiškoje komandoje.

Atlyginimas: nuo 40 000 Eur per metus.

Atlyginimas

Nuo 2300 €/mėn. į rankas

Darbas Skandinavijoje – darbo skelbimų portalas, skirtas paieškai kvalifikuotų savo srities specialistų darbui Skandinavijos šalyse t.y. Norvegijoje bei Švedijoje. Dirbame tiek su Lietuvos, tiek su užsienio įmonėmis. Mūsų tikslas – padėti darbo ieškančiam asmeniui rasti jo lūkesčius atitinkančią darbo vietą. Mes pasirūpiname kelionės išlaidomis į užsienį, suteikiame reikiamus įrankius bei rūbus darbui, apmokame apgyvendinimą bei kelionės išlaidas į darbą ir atgal.