Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hidrostatyba"
More about company »

Šaltkalvis

Gargždai, Klaipėda - UAB "Hidrostatyba"

Darbo pobūdis

Variklių remontas, šaltkalviavimas.

Reikalavimai

Būtina darbo patirtis panašioje darbo srityje.

Mes jums siūlome

Darbą stabilioje, darbuotojus vertinančioje įmonėje;
Ilgalaikius darbo santykius;
Tobulėjimo galimybes ir profesinius iššūkius;
Visas darbui reikalingas priemones.

Telefonas pasiteiravimui:

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Hidrostatyba" - statybinio profilio bendrovė,vykdanti veiklą šiose srityse:
Inžinerinių tinklų statyba;
Susisiekimo komunikacijų: geležinkelio, automobilių transporto (krašto, vietinės reikšmės kelių, miesto gatvių, tiltų ir viadukų statyba šiuose keliuose bei gatvėse);
Hidrotechninių statinių (II sudėtingumo klasė) statyba;
Nekilnojamųjų kultūros paveldo vertybių objektų renovacija ir tvarkymo darbai;
Žemių melioravimo ir kitus melioracinės sistemos eksploatacijos darbai ir kt.
Įmonėje vid. atlyginimas 1087€
34% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)