Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Šaltkalvis

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Variklių remontas, šaltkalviavimas.

Reikalavimai

Būtina darbo patirtis panašioje darbo srityje.

Mes jums siūlome

Darbą stabilioje, darbuotojus vertinančioje įmonėje;
Ilgalaikius darbo santykius;
Tobulėjimo galimybes ir profesinius iššūkius;
Visas darbui reikalingas priemones.

Telefonas pasiteiravimui: 865254412

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Hidrostatyba"

UAB "Hidrostatyba" - statybinio profilio bendrovė,vykdanti veiklą šiose srityse:
Inžinerinių tinklų statyba;
Susisiekimo komunikacijų: geležinkelio, automobilių transporto (krašto, vietinės reikšmės kelių, miesto gatvių, tiltų ir viadukų statyba šiuose keliuose bei gatvėse);
Hidrotechninių statinių (II sudėtingumo klasė) statyba;
Nekilnojamųjų kultūros paveldo vertybių objektų renovacija ir tvarkymo darbai;
Žemių melioravimo ir kitus melioracinės sistemos eksploatacijos darbai ir kt.
Įmonėje vid. atlyginimas 1081€
33% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)