Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ARVI partnerystė
More about company »

Šaltkalvis - katilinės operatorius

Marijampolė - ARVI partnerystė

Darbo pobūdis

Gamyklos įrengimų techninės ir funkcinės būklės priežiūra;
Katilinės priežiūra.

Reikalavimai

Šaltkalvio darbo patirtis (pageidautina gamybinėje įmonėje);
Atestacijos pažymėjimų turėjimas (automatizuotų katilų, kūrenamų dujomis ir skystu kuru, operatoriaus ir slėginių indų operatoriaus);
Komunikavimas, iniciatyvumas, sąžiningumas ir atsakingumas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį;
Galimybę prisijungti prie komandos, kur santykiai grindžiami pasitikėjimu, profesionalumu ir nuolatiniu siekiu tobulėti;
Darbas pirmadienį-penktadienį, 8:00-17:00 val.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Daugiau nei 10 metų įmonės ekspertai gamina kokybiškus ir patikimus pašarus. Gamykloje įdiegtos pašarų gamybos naujovės leidžia per metus pagaminti 55 000 tonų kokybiškų, tiksliai subalansuotų kombinuotų pašarų, o esant poreikiui ir kartu su užsakovu sudarytus individualius receptus.
„Marijampolės pašarai“ produkcija įvertinta aukščiausias tarptautinių ir nacionalinių parodų apdovanojimais. Pašarai įgijo tvirtą reputaciją daugelyje šalių, nes su jais pasiekiami maksimalūs paukščių ir gyvulių auginimo standartai – prieaugiai ir konversija. Pašarai yra termiškai apdorojami, todėl geriau virškinami ir išvengiama ligų.
Klientams Lietuvoje ir Lenkijoje pašarai pristatomi autotransportu, o Rusijoje, Kazachstane bei kitose tolimesnėse šalyse – geležinkeliu, kurio atšaka ateina tiesiai į gamyklą.