Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ADAMPOLIS GROUP
More about company »

Autošaltkalvis

600–1000 Eur
Kaunas - ADAMPOLIS GROUP

Darbo pobūdis

Statybinės technikos remontas.

Reikalavimai

Patirtis statybinės ir žemės ūkio technikos remonte nuo 1 metų.

Mes jums siūlome

Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje įmonėje;
Darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve;
Konkurencingą atlyginimą ir kitas motyvacines priemones;
Visas socialines garantijas ir geras darbo sąlygas.
SKAMBINTI TELEFONU: 8 640 76 767

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičiavus mokesčius

Mūsų kompanija užsiima naujos ir naudotos statybinės bei žemės ūkio technikos remontu. Šiuo metu plečiame veiklą ir prie savo kolektyvo kviečiame prisijungti autošaltkalvį.
Informacija apie ADAMPOLIS GROUP
1451 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
181
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vidas Čebatavičius