Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SDL engineering“

Šaltkalvis

Kaunas - UAB „SDL engineering“

Darbo pobūdis

Darbas horizontalaus plokščio šlifavimo staklėmis. Metalinių detalių šlifavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis plokščio šlifavimo staklėmis būtų privalumas;
  • Patirtis metalo apdirbimo srityje;
  • Darbo brėžinių skaitymas;
  • Gebėjimas naudotis matavimo priemonėmis.
  • Neturint plokščio šlifavimo darbo patirties, apmokome.

Įmonė siūlo

Socialines garantijas, darbą viena pamaina;
Atlyginimas - sutartinis.

UAB „SDL engineering“ projektuoja ir gamina kontūro kirtimo, lenkimo, formavimo, gilaus tempimo ir progresinio štampavimo įrangą, taip pat virinimo konduktorius, matavimo-tikrinimo įrangą, detalių prototipus.
UAB „SDL engineering“ gali pasiūlyti projektavimo paslaugas, metalo apdirbimo: CNC apdirbimo, EDM elektroerozija, šlifavimas, štampavimo įrangos remontas ir kitas inžinerines paslaugas.
Įmonė koncentruojasi automobilių pramonėje.

Telefonas pasiteiravimui: .
informacija apie UAB „SDL engineering“
2164 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1676 €
25% uždirba 1676-2028 €
25% uždirba 2028-2686 €
25% uždirba nuo 2686 €