Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ekonovus"
More about company »

Šaltkalvis - mechanikas (-ė)

Vilnius - UAB "Ekonovus"

Darbo pobūdis

  • įmonėje esančių įrengimų ir transporto priemonių priežiūra, remontas;
  • užtikrinti, kad būtų eksploatuojami techniškai tvarkingos ir techninius reikalavimus atitinkančios transporto priemonės;
  • įvertinti technines problemas, siūlyti jų sprendimų būdus, organizuoti prevencijos darbus dėl transporto priemonių, mechanizmų ir kitų turimų įrengimų tinkamos techninės būklės palaikymo.

Reikalavimai

  • techninis išsilavinimas;
  • darbo patirtis mechaniko, šaltkalvio srityje;
  • praktinės žinios įrengimų elektrinės dalies remonte;
  • praktinės žinios hidraulikoje;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (C kat.- privalumas);
  • sugebėjimas dirbti smulkius ūkio/buitinius darbus;
  • atsakingumas, kruopštumas, be žalingų įpročių;
  • mokėjimas dirbti savarankiškai, mokėti produktyviai susiplanuoti darbo laiką.

Mes jums siūlome

  • motyvuojantį darbo užmokestį;
  • socialines garantijas;
  • įdomų, nemonotonišką darbą.

SKAMBINTI TEL.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB “Ekonovus” – šiuolaikiška ir moderni atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius atliekų tvarkymo sprendimus.
Informacija apie UAB "Ekonovus"
814 €
Vid. atlyginimas bruto
314
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Romas Draskinis