Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Šaltkalvis - montuotojas

Klaipėda - UAB "Lavango Group"

Darbo pobūdis

  • Nerūdijančio plieno apdirbimas maisto pramonės įrenginių gamyboje:
  • Šlifavimas.
  • Lankstymas.
  • Pjaustymas.
  • Įrenginių montavimo darbai.

Reikalavimai

  • Gebėjimas skaityti brėžinius.
  • Mokėti naudotis metalo apdirbimo staklėmis.
  • Kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas.
  • Galimybė vykti į komandiruotes.
  • Darbo patirtis gamybos srityje su nerūdijančiu plienu.
  • Anglų, rusų kalbų žinojimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas.
  • Įdomų darbą šiuolaikinėje, besiplečiančioje įmonėje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "Lavango Group"

UAB Metalo valdymo projektai ir UAB Lavango Group – modernios, šiuolaikinių maisto pramonės įrenginių projektavimo ir gamybos įmonės. Jų veikla grindžiama ilgamete patirtimi, kuri sukaupta projektuojant ir gaminant pažangias gamybines linijas, optimizuojant jau esamas, sukuriant unikalius sprendimus ir praktiškai įgyvendinant reikiamus funkcinius pokyčius. Įmonių veikla apima, bet neapsiriboja gamybinių linijų automatizavimu ir robotizavimu, kontrolės sistemų (metalo detektorių, svėrimo modulių) pritaikymu, transporterių sistemų, produktų (birių, skystų, šaldytų, šviežių) dozavimo įrenginių, pramoninių žvejybinių laivų apdorojimo, šaldymo, pakavimo įrangos projektavimu, gamyba ir montavimu.
Informacija apie UAB "Lavango Group"
1498 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vygandas Srėbalius