Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HARJU ELEKTER, UAB

Šaltkalvis montuotojas

840-1500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - HARJU ELEKTER, UAB

Darbo pobūdis

Darbas Metalo ceche - metalinių detalių/konstrukcijų gamyba.
Darbas su elektriniais/pneumatiniais įrankiais, gręžimo staklėmis.
Apmokome darbo vietoje.

Darbas pamaininis: 6.00-14.30 val. 14.30-23.00 val., šeštadienis, sekmadienis - poilsio dienos.

Reikalavimai darbuotojui

  • Brėžinių skaitymas;
  • Darbštumas;
  • Atsakingumas;
  • Savarankiškumas ir greita orientacija į kokybišką darbo rezultatą.

Įmonė siūlo

Galimybę užsidirbti papildomai!
Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
Puikias darbo sąlygas;
Galimybę nuolatos tobulėti;
Atlyginimą priklausantį nuo patirties ir kvalifikacijos kategorijos.

Atlyginimas

840-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

HARJU ELEKTER UAB 100% priklauso estų kapitalo Harju Elekter grupei ir nuo 1991 metų pagal užsakymus gamina unikalias elektrotechnines sistemas laivams ir pramonei. Pagrindiniai partneriai Norvegijoje, Suomijoje, Austrijoje, Danijoje. Pradedame spartų augimą ir technologinę plėtrą Panevėžyje.

Daugiau informacijos apie Harju Elekter grupę
informacija apie HARJU ELEKTER, UAB
2510 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
353
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1535 €
25% uždirba 1535-2096 €
25% uždirba 2096-2958 €
25% uždirba nuo 2958 €