UAB „METGAMA“

Šaltkalvis - Operatorius

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „METGAMA“

Darbo pobūdis

Darbas su programinėmis CNC metalo lankstymo ir su FINN Power metalo štampavimo staklėmis.
Tai įvairių gaminių iš lakštinio plieno ir iš vamzdžių gamyba. Detalių paruošimas: pjovimas, lankstymas, štampavimas
Darbas su technine dokumentacija (Brėžinių skaitymas).

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis ir techninis išsilavinimas būtų privalumas.
Gebėjimas skaityti brėžinius
Svarbu, kad darbuotojas būtų žingeidus, motyvuotas mokytis, darbštus, atsakingas ir atidus detalėms.
Neturintis žalingų įpročių.

Nuolatinį darbą stabilioje, jau 25 metus sėkmingai dirbančioje įmonėje.
Visas socialines garantijas.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.
Patogus darbo laikas 7.00 - 15.30
Draugiškas kolektyvas
Tolerantiškas vadovas.
Darbas be įtampos
Motyvaciniai priedai

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB Metgama yra plataus profilio gamybos įmonė, kuri jau 25 metus sėkmingai dirba ne tik Lietuvoje , bet ir už jos ribų. Pagrindiniai įmonės gaminama produkcija yra metalo gaminiai iš lakštinio plieno.
2019 metai įmonė išplėte savo gaminių asortimentą ir pradėjo įvairių baldinių konstrukcijų gamybą iš vamzdžio, kurie yra ne tik realizuojami Lietuvoje, bet ir sėkmingai eksportuojami į kitas Europos šalis.