Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Pieno žvaigždės"
More about company »

šaltkalvis remontininkas

Nuo 600 Eur
Kaunas - AB "Pieno žvaigždės"

Darbo pobūdis

Gamybinės įrangos priežiūra ir remontas.
Operatyvus iškilusių problemų sprendimas, gedimų nustatymas ir šalinimas.
Gamybinių įrenginių profilaktinių darbų ruošimas ir jų atlikimas.

Reikalavimai

  • šaltkalvio - remontininko darbo įgūdžiai;
  • profesinis išsilavinimas;
  • atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas šiuolaikinėje, modernioje įmonėje
  • Ilgalaikį, pastovų darbą;
  • Tik darbuotojams taikomas nuolaidas įmonės produkcijai;
  • Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu).

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius

AB „Pieno žvaigždės“- viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbėjų Baltijos šalyse. „Pieno žvaigždės“ kasdien gamina daugiau nei 500 pavadinimų pieno gaminių, prekiniai ženklai yra atpažįstami ir mėgiami vartotojų.

Po savo vėliava „Pieno žvaigždės“ vienija gamybos filialus: Kauno pieninę, „Panevėžio pieną“, Mažeikių pieninę ir Pasvalio sūrinę. Įmonėje dirba virš 2000 žmonių.
Informacija apie AB "Pieno žvaigždės"
1883 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
223
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aleksandr Smagin