Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Axioma įmonių grupė
More about company »

Šaltkalvis - mechanikas

Kaunas - Axioma įmonių grupė

Darbo pobūdis:

  • Sukamųjų įrengimų remontas (siurbliai, kompresoriai ir kt.);
  • Sukamųjų, mechaninių įrengimų gedimo nustatymas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Techninis, profesinis išsilavinimas (mechanikos srityje);
  • Bendrųjų įrengimų veikimo principų supratimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kat.);
  • Darbštumas, punktualumas, iniciatyvumas, profesionalumas.

Mes siūlome:

  • Darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve;
  • Skaidrų ir visuomet laiku mokamą atlyginimą
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones.

UAB „Labas ir ko“ – antrinė UAB „Axioma servisas“ įmonė – jau nuo 1999 m. prekiauja sandarinimo medžiagomis, mazgais ir elementais, guoliais, įrankiais įrengimų aptarnavimui, siurbliais ir jų dalimis, besisukančiomis jungtimis bei užsiima siurblių, kompresorių ir kitų pramonės įrengimų remontu. Nuo 2018 m. UAB „Labas ir ko“ tapo Axioma įmonių grupės nare.