Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „VIA AQUARIA“

Šaltkalvis - remontininkas

1500-1800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Klaipėda - UAB „VIA AQUARIA“

Darbo pobūdis

  • gamybinės įrangos mechaninės dalies techninė priežiūra, paruošimas remontui, remontas, paleidimas po remonto;
  • gamybinių brėžinių skaitymas;
  • staklių gedimų diagnozavimas ir šalinimas;
  • profilaktikos organizavimas ir atlikimas;
  • pamaininis darbo grafikas: dirbame tik darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio, vieną savaitę nuo 6:30 iki 15:00 val., kitą savaitę nuo 13:30 iki 22:00 val.

Reikalavimai darbuotojui

  • šaltkalvio – remontininko bent 1 m. patirtis;
  • gebėjimas skaityti gamybinius brėžinius ir technologinę informaciją;
  • įrenginių puikus išmanymas;
  • techninio aptarnavimo gamybinėse įmonėse patirtis (būtų privalumas).

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
  • profesionalią, jaunatvišką ir energingą komandą, darbą su stipriais vadovais, iš kurių galima daug išmokti;
  • patogias darbo priemones, jaukią aplinką;
  • konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų gebėjimų ir patirties;
  • žinoma, socialines garantijas ir visa kita, kas priklauso.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas

Įmonė įsteigta 1996 metais ir yra reklaminių popierinių maišelių, segtuvų ir dėžučių gamintoja, dirbanti Lietuvos ir eksporto rinkose. Gaminame pakuotę ir kitus produktus pasauliniams prekių ženklams kaip Lancome, Ferrari, HCBC, Samsung, Harrods, BMW, Marriot, Nokia ir daugeliui kitų. Įmonės biurai veikia Vilniuje, Klaipėdoje. Pagrindiniai įmonės klientai yra Skandinavijoje, Didžiojoje Britanijoje ir vokiškai kalbančiose šalyse. Kūrybiškas ir inovatyvus kolektyvas, į klientą orientuotas mąstymas, savarankiškai dirbantys ir sprendimus priimantys darbuotojai, tiesiogiai nuo įgyvendintų projektų priklausantis atlygis - bruožai atspindintys įmonę.
informacija apie UAB „VIA AQUARIA“
2018 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1561 €
25% uždirba 1561-1922 €
25% uždirba 1922-2318 €
25% uždirba nuo 2318 €