Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Henris"
More about company »

Šaltkalvis - surinkėjas

600–800 Eur
Šiauliai - UAB "Henris"

Darbo pobūdis

Gamybos ir paslaugų pobūdis:
1.Įvairaus sudėtingumo ir paskirties plieniniai turėklai, rankenos.
2.Kitos įvairios lengvos plieno konstrukcijos, gaminiai iš plieno vamzdžių ir kitų profilių.
3.Plieno gaminiai baldams;
4. Vamzdžių, juostų, strypų vielos lankstymo paslaugos įmonėms ir privatiems asmenims;
5. Vamzdžių šlifavimo, poliravimo paslaugos.

Reikalavimai

  • Skaityti nesudėtingus brėžinius;
  • Savarankiškai ir komandoje pagal brėžinius atlikti surinkimo, paruošimo suvirinimui darbus;
  • Darbas su metalo pjaustymo, lankstymo, šlifavimo gręžimo, sriegimo įrenginiais;
  • Darbo patirtis, atliekant tokio pobūdžio darbus;
  • Atsakingumas, kruopštumas, punktualumas;
  • Fiziniai gebėjimai greitai atlikti darbą.
  • Noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį, socialinėmis garantijomis grindžiamą darbą;
  • Laiku ir teisingai mokamą atlyginimą.
  • Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „ HENRIS“ - daugiau nei 25-erius metus sėkmingai ir stabiliai veikianti įmonė, teikianti:
  • Metalo vamzdžių, strypų ir vielos apdirbimo paslaugas,
  • Energetikos įrangos montavimą, tiekimą ir aptarnavimą.
Dirbame su juridiniais ir fiziniais klientais tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Nedidelė, tačiau stabili UAB "HENRIS" komanda pasižymi aukšta kvalifikacija, darbštumu ir energingumu. Vertiname, gerbiame bei skatiname kolegas, norinčius dirbti, tobulėti ir augti kartu.