„Hirelabas“ įmonių grupė

ŠALTKALVIS-SUVIRINTOJAS (-a) Vokietijoje ID13831

1900-2300 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Išvykimas sausio mėn.! Ieškome šaltkalvio-suvirintojo, gebančio taisyti žemės ūkio techniką.
Darbo pobūdis: žemės ūkio agregatų taisymas - vynuogių skynimo kombaino, šakų apipjaustymo technikos tvarkymas.
Darbo laikas: dirbama 40-47 valandas per savaitę.
Darbo vieta: Flonheim, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Žemės ūkio agregatų taisymo patirtis;
Anglų arba vokiečių kalbos įgūdžiai;
Darbštumas.

Įmonė siūlo

Nemokamą apgyvendinimą;
Visas socialines garantijas;
Stabilų darbą su laiku mokamu atlyginimu.

Atlyginimas

1900-2300 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.