Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Malsena Plius"
More about company »

Šaltkalvis

Vievis, Vilnius, Elektrėnai - UAB "Malsena Plius"

Darbo pobūdis

  • Gamybinių įrengimų profilaktinis, einamasis ir kapitalinis remontas;
  • Įrengimų priežiūra ir kokybiško jų veikimo užtikrinimas;
  • Įrengimų, mazgų ir mechanizmų techninis aptarnavimas, kiti įvairūs šaltkalvio darbai;
  • Nauju irengimu ir technologiniu liniju montavimas, demontavimas;
  • Santechnikos darbai.

Reikalavimai

Idealus darbuotojas turi būti atsakingas, darbštus, kruopštus, pareigingas, sąžiningas.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir įdomu darbą šiuolaikinėje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • Saugią darbo vietą;
  • Nemokamą maitinimą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

„Malsena Plius“ – viena stambiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo pramonės įmonių Lietuvoje. Pasitelkusi modernią malybos technologiją, bendrovė gamina platų produkcijos asortimentą: įvairių rūšių kvietinius ir ruginius miltus, miltų mišinius, manus, kvietinius gemalus bei sėlenas.
Įmonėje vid. atlyginimas 1030€
27% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)