Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AVEPLAST"
More about company »

Sąmatininkas (-ė) Aliuminio konstrukcijų

Kaunas - UAB "AVEPLAST"

Darbo pobūdis

  • Aliumininių langų ir durų sąmatiniai skaičiavimai;
  • Produkto ir darbų atlikimo techninių sąlygų analizė;
  • Klientų techninis konsultavimas;
  • Sutarčių dokumentų parengimas;
  • Išpildomosios dokumentacijos sudarymas.
  • Darbo vieta: Kauno rajonas, Neveronys, Kertupio g-vė 59.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Statybinių konstrukcijų projektavimo patirtis ne mažiau 2 metų;
  • Statybos darbų planavimo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu ir Auto CAD programos naudojimo įgūdžiai;
  • Anglų kalba;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumas: darbo patirtis panašaus profilio įmonėje.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Pastovų atlyginimą;
  • Gerbūvio programą;
  • Profesinį mokymą;
  • Aktyvų darbą progresyvioje aplinkoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

„TIKS langai” yra didžiausias plastikinių langų ir durų tiekimo tinklas Lietuvoje. Įmonė savo klientams gali pasiūlyti platų ne tik plastikinių, bet ir aliuminio langų bei durų asortimentą, stumdomas sistemas, fasadus, žiemos sodus ir kt., vykdo visus gaminių montavimo darbus.
„TIKS langai“ – tai UAB „AVEPLAST“, sėkmingai dirbančios jau daugiau nei 22 metus, prekinis ženklas, kuriuo žymimi visi įmonės gaminami ir Lietuvoje parduodami gaminiai. Mūsų išskirtinumas – ilgametė patirtis, aukšta gaminių ir paslaugų kokybė. Kvalifikuoti įmonės bei jos partnerių specialistai teikia visas gaminių įrengimo, montavimo bei aptarnavimo paslaugas, pradedant projektavimo darbais ir baigiant gaminių garantine bei po garantine priežiūra. Darbui priims:
Informacija apie UAB "AVEPLAST"
948 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
78
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vilius Eidukevičius