Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Galmina“
More about company »

Sąmatininkas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Gargždai, Klaipėda - UAB „Galmina“

Darbo pobūdis

Sąmatų skaičiavimas ir pasiūlymų rengimas statybų bendrovėje.

Daugiau informacijos tel. +370 613 95 834 (Valdas)

Reikalavimai

gerai išmanyti sąmatų programą ir statybos darbų normas;
mokėti skaityti brėžinius;
suprasti projektinę dokumentaciją;
suprasti statybos darbų vykdymo procesus.

Mes jums siūlome

Darbą jaunatviškame kolektyve, pozityvią darbinę atmosferą, lanksčias darbo salygas, tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo bei karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Nuo 800 Eur į rankas ir daugiau pagal kompetenciją

UAB „Galmina“

Dipwork – darbuotojų nuoma statybos įmonėms Skandinavijoje, suteiksianti galimybę samdyti darbuotojus ilgalaikiams ir trumpalaikiams projektams. Mūsų tikslas – nutiesti kelią tarp Lietuvos ir Skandinavijos statybos sektorių.

Registruojantis Lietuvos statybininkams į Dipwork sistemą, renkame visą svarbiausią informaciją apie darbuotojų kvalifikaciją ir profesionalumą. Pas mus užsiregistravę statybų specialistai nuolat gauna mūsų partnerių darbo pasiūlymus Skandinavijoje (Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje).

Su Dipwork komanda sistemingai kaupiant informaciją apie Lietuvos statybininkų kvalifikaciją ir gebėjimus, mes galime savo partneriams pasiūlyti aukščiausios klasės specialistus, o tuo tarpu Lietuvos statybininkams – ne tik supaprastinti ir palengvinti ilgas darbo paieškas, bet ir suteikti geriausius darbo pasiūlymus.

Other company job ads: