Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Elneda“

Sąmatininkas (-ė) - inžinierius (-ė)ŠVOK ir VN dalims

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Elneda“

Darbo pobūdis

Šaldymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų inžinerinių sistemų sąmatų ir komercinių pasiūlymų paruošimas pagal projektus ar kitą užsakovų pateiktą informaciją;
Pateiktų projektų įvertinimas, optimizavimo bei tobulinimo galimybių paieška;
Sprendimų ir medžiagų tiekėjų paieška;
Sąmatų sudarymas „Sistela“, „Excel“ programomis.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis techninis/inžinerinis/statybinis išsilavinimas;
Gebėjimas suprasti bei įvertinti inžinerinius projektus ir brėžinius;
Analitinis mąstymas ir sugebėjimas dirbti operatyviai;
Iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (sąmatinių skaičiavimų programos, MS Excel, MS Word).

Įmonė siūlo

Šiuolaikiškas darbo sąlygas ir darbo priemones;
Draugišką kolektyvą;
Stabilų, didėjantį ir nuo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Mes tiesiog už profesionalų darbą!

Savo veiklą pradėjome 2012 m. ir sėkmingai ją vystome toliau. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra statinių inžinerinių sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra.

Darbus atliekame didžiuosiuose Lietuvos prekybos, sporto, pramogų ir verslo centruose, medicinos įstaigose bei naujai statomuose įvairios paskirties pastatuose.

Mes ambicingi ir profesionalūs!
informacija apie UAB „Elneda“
2255 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.