Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Aluflam"
More about company »

Sąmatininkas (-ė)

Jonava, Kėdainiai, Ukmergė - UAB "Aluflam"

Darbo pobūdis

Bendravimas su klientais;
Projektinės dokumentacijos, brėžinių analizavimas, užduoties išgryninimas;
Sąmatų skaičiavimas ir komercinių pasiūlymų ruošimas;
Projekto vadovo paskirtų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Aukštesnysis-aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybų inžinerija - privalumas);
Darbas kompiuteriu CAD programa;
Užsienio kalba: anglų k;
Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, analitinis mąstymas, greita orientacija;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Privalumai
Užsienio kalbos: danų, norvegų, lenkų, rusų
Patirtis dirbant su aliuminio - stiklo konstrukcijomis.

Mes jums siūlome

Nuo kompetencijos ir darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Karjeros perspektyvas;
Įdomų, atsakingą darbą;
Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas.

Darbo vieta - Jonavoje. Susisiekimu Kaunas-Jonava, Ukmergė - Jonava, Kėdainiai - Jonava pasirūpintų įmonė.

UAB „Aluflam“ skandinavų kapitalo įmonė, įkurta 2001 metais kaip Danijos bendrovės ALUFLAM A/S atstovybė Rytų Europoje. Pagrindinė įmonės veikla – įvairių aliuminio konstrukcijų gamyba ir montavimo darbai visoje Europoje, ypatingai išskiriant priešgaisrinių aliuminio konstrukcijų gamybą.
Informacija apie UAB "Aluflam"
1473 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
52
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1098 €
25% uždirba 1098-1443 €
25% uždirba 1443-1776 €
25% uždirba nuo 1776 €
Vadovas: Rimantas Martikaitis