Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AVEPLAST“
More about company »

Sąmatininkas (-ė)

Kaunas - UAB „AVEPLAST“

Darbo pobūdis

Plastikinių langų ir durų sąmatų skaičiavimas;
Komercinių pasiūlymų sudarymas;
Klientų konsultavimas techniniais klausimais;
Projektų vykdymo techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

Aukštasis statybinis arba techninis išsilavinimas;
Vairuotojo pažymėjimas;
Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai
Analogiško darbo patirtis – PRIVALUMAS;
Orientacija į rezultatą;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai planuoti savo darbą;
Aktyvumas, komunikabilumas, iniciatyva, kūrybiškumas;
Anglų kalba (privaloma);
Darbo kompiuteriu pagrindai (Auto CAD, Excel).

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Įdomų ir dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve;
Darbo ir ryšio priemones;
Kvalifikacijos kėlimo kursus.

UAB „AVEPLAST“ viena didžiausių ir sėkmingiausiai veikiančių Lietuvos langų pramonės įmonių, darbui Kaune priims :
Informacija apie UAB „AVEPLAST“
1190 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 778 €
25% uždirba 778-1121 €
25% uždirba 1121-1408 €
25% uždirba nuo 1408 €
Vadovas: Vilius Eidukevičius