Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „EWCON“

SĄMATININKAS (-Ė) (STATYBŲ SEKTORIUS)

Nuo 2565 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „EWCON“

Darbo pobūdis

  • Konkursų paieška;
  • Statybos darbų sąmatų, konkursinių ir komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Techninės dokumentacijos analizė bei vertinimas;
  • Aktyvus komunikavimas su medžiagų, paslaugų tiekėjais ir subrangovais bei kitais projektų komandų nariais;
  • Statybos darbų kainų lygio statybos rinkoje monitoringas bei analizė;
  • Atliktų darbų aktų rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis sąmatų rengimo procese ne mažiau kaip 2 metai;
  • Darbo sąmatų sudarymo programa (Sistela, Astera ar pan.) patirtis;
  • Statybų sektoriaus, statybos procesų ir technologijų išmanymas;
  • Gebėjimas suprasti ir įvertinti projektinę-techninę dokumentaciją;
  • Gebėjimas savarankiškai ir savalaikiai priimti sprendimus;
  • Greita orientacija į pasikeitimus, techninis ir analitinis mąstymas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Geri anglų/norvegų/švedų ir rusų kalbos skaitymo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulėti profesinėje srityje dirbant su projektais Lietuvoje ir užsienyje;
  • Geras darbo sąlygas šiuolaikiškoje įmonėje ir draugiškoje komandoje;
  • Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą ir motyvacinius priedus;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Patogų darbo laiką;
  • Galimybę dalinai dirbti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

Nuo 2565 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „EWCON“

UAB „EWCON“

UAB „Ewcon“ yra inovatyvi ir konkurencinga įmonė, kuri specializuojasi monolitinių konstrukcijų įrengimo srityje. Betonuojame sudėtingas, aukštus architektūrinius reikalavimus turinčias konstrukcijas. Mūsų įmonėje dirba itin aukštos kvalifikacijos darbuotojai ir darbų vadovai.
informacija apie UAB „EWCON“
1277 €
Vid. atlyginimas bruto
91
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1000 €
25% uždirba 1000-1000 €
25% uždirba 1000-1500 €
25% uždirba nuo 1500 €