Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Eikos statyba“

Sąmatininkas (-ė)

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Eikos statyba“

Darbo pobūdis

  • Sąmatų sudarymas „Sistela“, „Astera“ programomis;
  • Projektinės dokumentacijos (parengtos anglų kalba) analizė, apibendrinimas;
  • Ekonomiškai naudingiausių techninių sprendimų paieška;
  • Kiekių žiniaraščių projektinėje dokumentacijoje analizė, patikra ir skaičiavimų ruošimas;
  • Konkursinės dokumentacijos ruošimas;
  • Betarpiškas bendravimas su medžiagų ir paslaugų (atskiroms skaičiuojamosioms dalims) tiekėjais;
  • Kainų lygio statybos rinkoje suvokimas, tyrimas ir analizė.

Reikalavimai

  • Patirtis skaičiuojant projektus anglų kalba;
  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai;
  • Darbas su sąmatinėmis programomis „Sistela“, „Astera“;
  • Gebėjimas savarankiškai ir savalaikiai priimti techninius sprendimus bei dirbti komandoje;
  • Greita orientacija į pasikeitimus, techninis ir analitinis mąstymas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Motyvacinę sistemą;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Karjeros, tobulėjimo galimybes;
  • Kompetenciją, patirtį ir rezultatus atitinkantį atlygį;
  • Darbas su inovatyviomis technologijomis.

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas

UAB „Eikos statyba“, statybos sektoriuje įsitvirtinusi nuo 2002 metų. Per 17 metų nepertraukiamo darbo, įmonė įgijo svarią patirtį bei užsitarnavo patikimos ir stabilios įmonės vardą. 2017 metais, įmonė įtraukta į 5 % stabiliausių Lietuvos įmonių sąrašą.
UAB „Eikos statyba“, siekdama užtikrinti darbuotojų gerovę, nepertraukiamą norą tobulėti, vadovaujasi bei nuolatos plėtoja vidinę motyvacijos sistemą, taip pat suteikia galimybę darbuotojui dirbti pagal tarptautinį BREEAM, BIM standartą. Siekdama geresnių rezultatų bei atsižvelgdama į darbuotojų poreikius, įmonė yra įdiegusi vidinę dokumentų valdymo bei projektų valdymo sistemą (PVS, DVS).
informacija apie UAB „Eikos statyba“
2037 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
162
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 998 €
25% uždirba 998-1417 €
25% uždirba 1417-2110 €
25% uždirba nuo 2110 €