Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Andaras“
More about company »

Sąmatininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Andaras“

Darbo pobūdis

  • Sąmatų sudarymas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Bendravimas su užsakovais, medžiagų bei paslaugų tiekėjais;
  • Medžiagų tiekimo koordinavimas su darbų vadovais;
  • Medžiagų užsakymas ir jų tiekimo organizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • Geri darbo kompiuterių įgūdžiai ( MS Word; MS Excel: Autocad);
  • Brėžinių skaitymas;
  • Anglų kalbos žinios ( žodžiu, raštu);
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomu darbą draugiškame kolektyve;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Socialines garantijas;
  • Kompetenciją atitinkantį, laiku mokamą atlyginimą;

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB"Andaras" įmonės pagrindinė veikla - surenkamų medinių skydinių namų gamybą,pardavimas, montavimas.
Informacija apie UAB „Andaras“
1385 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Darius Naimavičius