Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Indema“
More about company »

Sąmatininkas (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Indema“

Darbo pobūdis

  • statybinių sąmatų skaičiavimas;
  • kainų lygio statybos rinkoje suvokimas, tyrimas ir analizė;
  • komercinių/konkursinių pasiūlymų ruošimas;
  • brėžinių skaitymas ir analizė;
  • statybos bei technologinių procesų išmanymas;
  • atliktų darbų aktų ruošimas.

Reikalavimai

  • aukštasis techninis/inžinerinis/statybinis išsilavinimas;
  • darbas su sąmatinėmis programomis „SES 3“;
  • komunikabilumas, atsakingumas, greita orientacija, kruopštumas;
  • organizaciniai ir laiko planavimo gebėjimai;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypatingai MS Excel, Word, AutoCad).

Mes jums siūlome

  • šiuolaikiškas darbo sąlygas ir darbo priemones;
  • draugišką kolektyvą;
  • stabilų, didėjantį ir nuo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • galimybę tobulėti ir realizuoti savo įdėjas;
  • socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB "Indema" teikia investicinių, statybos bei energetinių projektų valdymo ir vystymo paslaugas.

Įmonės tikslas - profesionaliai teikti paslaugas užtikrinant aukščiausią kokybę.

Pažangios projektų valdymo priemonės bei kompetetingi, nešališki ir įmonei ištikimi darbuotojai - UAB "Indema" projektų valdymo sėkmės garantas.
Informacija apie UAB „Indema“
712 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 71 €
25% uždirba 71-489 €
25% uždirba 489-1241 €
25% uždirba nuo 1241 €
Vadovas: Rolandas Vasiliauskas