Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „RNDV statyba“

SĄMATININKAS (-Ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „RNDV statyba“

Darbo pobūdis

  • Projektinės techninės dokumentacijos nagrinėjimas bei analizavimas;
  • Bendrastatybinių statybos darbų kainų ir medžiagų sąnaudų skaičiavimas, sąmatų sudarymas;
  • Užklausų formavimas, siuntimas ir bendravimas su tiekėjais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas (statybos inžinerijos būtų privalumas);
  • Inžinieriaus – sąmatininko darbo patirtis (statybinėje kompanijoje būtų privalumas);
  • Mokėjimas dirbti su sąmatų sudarymo programa „SES“, „Sistela“;
  • Statybos technologijų išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai, analitinis mastymas, atsakingumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

  • dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime;
  • saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę;
  • dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe;
  • darbą draugiškoje bei ambicingoje komandoje;
  • kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Mes esame RNDV įmonių grupė – viena didžiausių statybos paslaugų teikėjų Europoje. Daugiau nei 1500 gamybos, projektų valdymo ir administracijos darbuotojų, kurių kompetencijos, patirtis ir profesionalus komandinis darbas slypi už šimtų įgyvendintų projektų.

UAB "RNDV Statyba" įmonė, priklausanti RNDV įmonių grupei. Atestuota ypatingų statinių ir kultūros paveldo statybos rangos kompanija, dirbanti kaip generalinė rangovė, aktyviai dalyvaujanti renovacijos projektuose bei atliekanti visus bendruosius statybos darbus.