Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kelranga"
More about company »

Sąmatininkas

Marijampolė - UAB "Kelranga"

Darbo pobūdis

  • Sąmatų rengimas konkursams, vykdomiesiems darbams
  • Darbas su "Sistela" programa
  • Brėžinių, tech. specifikacijų analizavimas
  • Vykdomų objektų administravimas, kiek reikalaujama pagal darbo pobūdį.

Reikalavimai

  • Pageidautina statybos/kelių statybos inžinerinis išsilavinimas
  • Gebėjimas dirbti Microsoft Office programomis
  • Patirtis dirbant su "Sistela" programa
  • Gebėjimas analizuoti projektinę medžiagą, brėžinius, schemas
  • Būtina bent minimali patirtis

Platesnį įmonės aprašymą galima rasti www.kelranga.lt
Informacija apie UAB "Kelranga"
720 €
Vid. atlyginimas bruto
76
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Povilas Jatkauskas