Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „VIA AQUARIA“

Sąmatininkas - vadybininko asistentas (-ė)

700-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „VIA AQUARIA“

Darbo pobūdis

Dirbdami šioje pozicijoje dalyvausite tarptautiniame versle, sparčiai augančioje ir daugiau nei 20 metų veikiančioje kompanijoje, kuri gamina ir parduoda ekskliuzyvines ir prabangias pakuotes pasauliniams prekių ženklams Europoje ir pasaulyje.

Jūsų darbas – padėti kolegoms susitvarkyti su užsakymų gamybai ruošimu, sutarčių sudarymu, savikainos kalkuliacijų ruošimu, sąskaitų išrašymu, korespondencija, biuro dokumentacijos tvarkymu, jos sisteminimu.

Reikalavimai darbuotojui

  • turite gerus skaičiavimo įgūdžius (šis reikalavimas yra privalomas);
  • mokate naudotis bazinėmis kompiuterinėmis programomis (ypač Microsoft Excel);
  • gebate dirbti su dideliais informacijos srautais ir juos sisteminti;
  • be klaidų rašote ir kalbate lietuviškai;
  • rašote ir kalbate anglų k.;
  • esate kruopštus, atsakingas, smulkmeniškas ir pakankamai pastabus žmogus.

Įmonė siūlo

  • jaunų kolegų kompaniją;
  • tarptautinio bendravimo patirtį;
  • darbą su gražiais produktais ir garsiausiais pasauliniais prekių ženklais, kurie skatina pasididžiavimą, kad MES tai pagaminome.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokami priedai už mėnesio darbo rezultatus

Įmonė įsteigta 1996 metais ir yra reklaminių popierinių maišelių, segtuvų ir dėžučių gamintoja, dirbanti Lietuvos ir eksporto rinkose. Gaminame pakuotę ir kitus produktus pasauliniams prekių ženklams kaip Lancome, Ferrari, HCBC, Samsung, Harrods, BMW, Marriot, Nokia ir daugeliui kitų. Įmonės biurai veikia Vilniuje, Klaipėdoje. Pagrindiniai įmonės klientai yra Skandinavijoje, Didžiojoje Britanijoje ir vokiškai kalbančiose šalyse. Kūrybiškas ir inovatyvus kolektyvas, į klientą orientuotas mąstymas, savarankiškai dirbantys ir sprendimus priimantys darbuotojai, tiesiogiai nuo įgyvendintų projektų priklausantis atlygis - bruožai atspindintys įmonę.
informacija apie UAB „VIA AQUARIA“
2018 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1561 €
25% uždirba 1561-1922 €
25% uždirba 1922-2318 €
25% uždirba nuo 2318 €