Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Statybos titanai"
More about company »

Sąmatininkas

Vilnius - UAB "Statybos titanai"

Darbo pobūdis

Sudaryti sąmatas statybos objektams.
Ruošti konkursinę medžiagą statybos darbų konkursams.
Pildyti statybos objektų sankaupinius žiniaraščius, kontroliuojant atliekamų darbų kiekio nurodymą priėmimo aktuose.
Kontroliuoti medžiagų ir gaminių sunaudojimą bei nurašymą pagal normas, jų atitiktį atliktų darbų apimtims, nurodytoms aktuose.
Kiekvieną mėnesį surinkti duomenis iš statybos darbų vadovų ir darbų vykdytojų apie atliktus statybos darbus.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
Darbo patirtis.
Darbas su sąmatinėmis programomis.
Teisingas įkainių pritaikymas.
Gerų santykių su klientais palaikymas.

Mes jums siūlome

Ilgalaikį ir perspektyvų darbą;
Motyvuojantį ir niekada nevėluojantį atlyginimą;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „Statybos titanai“, įkurta 2008 m. yra veržli ir sparčiai auganti įmonė.
Didžiausias mūsų siekis – mūsų darbu patenkintas užsakovas. Todėl visus darbus atliekame kokybiškai, kruopščiai ir sąžiningai. Stengiamės nuolat pastebėti rinkoje atsiradusias naujoves ir jas pritaikyti teikdami paslaugas. Taip pat mums labai svarbu tobulėti ir patiems, todėl stengiamės nuolat mokytis, domėtis naujovėmis, kelti darbuotojų kvalifikaciją.
Įmonėje vid. atlyginimas 667€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)