Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „CoReal“
More about company »

Sąmatininkas

Vilnius - UAB „CoReal“

Darbo pobūdis

Projektinės dokumentacijos analizavimas ir vertinimas, optimizavimo bei tobulinimo galimybių paieška;
Sąmatų bei pasiūlymų rengimas pagal pateiktus projektus ar kitą dokumentaciją;
Subrangovų konkursavimas, jų pasiūlymų analizavimas ir vertinimas, derybų vedimas;
Bendravimas su užsakovais bei tiekėjas, derybų vedimas.

Reikalavimai

Gebėjimas suprasti, analizuoti bei vertinti ŠVOK, VN projektus ir brėžinius;
Patirtis dirbant sąmatinėmis programomis (Sistela ir/ar Astera);
Analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir operatyviai;
Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
Analogiško darbo patirtis ne mažiau 2 metai;
Statybos procesų išmanymas.

Mes jums siūlome

Nuo kompetencijos ir darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Karjeros perspektyvas;
Įdomų, atsakingą darbą;
Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas.

Įmonė vysto nekilnojamo turto projektus. Taip pat vykdo genrangos bei subrangos statybos darbus. Kviečiame prisijungti prie MŪSŲ.