Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Sąmatininkė (-as) (silpnos srovės, elektrotechnika)

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • Sąmatų sudarymas;
  • Pagalba projektų vadovui rengiant silpnų srovių, elektros sistemų projektus;
  • Atliktų darbų aktų rengimas ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (elektros ir pan. srityse);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms. Office, AutoCAD, spec. sąmatų skaičiavimo programa);
  • Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas, iniciatyvumas.

PRIVALUMAI:
  • Patirtis dirbant su elektros, telekomunikacijų objektais.

Mes jums siūlome

Atsakingą, savarankišką darbą, geras darbo ir konkurencingas atlygio sąlygas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mūsų klientei – savo srities lyderei, teikiančiai aukščiausio lygio pastatų inžinerinių sistemų sprendimus, projektuojančiai ir gaminančiai elektronikos įrenginius bendrovei, šiuo metu darbui Kaune reikalinga (-as) Sąmatininkė (-as) (silpnos srovės, elektrotechnika).

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: +370 37 32 0501.
Kontaktinis asmuo: Kristina.