Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"
More about company »

Sąmatininkė (-as) (ŠVOK ir VN)

Kaunas - UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"

Darbo pobūdis

  • Projektinės medžiagos analizė;
  • Sąmatų sudarymas su SES programa;
  • Pasiūlymų užsakovams ruošimas;
  • Pastatų vidaus inžinerinių sistemų sprendinių paieška ir tobulinimas.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Kruopštumas, atsakingumas, organizuotumas.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą atlygį, puikias darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybes tobulinti savo srities žinias ir įgūdžius;
  • Karjeros perspektyvas sparčiai augančioje statybos kompanijoje.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Uab "ĮDARBINIMO TARPININKAVIMO CENTRAS" klientei - sėkmingai dirbančiai kompanijai, kuri užsiima vidaus inžinerinių sistemų (šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir kt.) projektavimu, įrengimu ir aptarnavimu, darbui Kaune reikalinga (-s):