Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Contactus“ personalo atrankos įmonė

SANDĖLININKAS (0,5 etato)

447-467 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - „Contactus“ personalo atrankos įmonė

Darbo pobūdis:

  • Prekių priėmimas/atkrovimas, supakavimas;
  • Kurjerio iškvietimas, sąskaitų-faktūrų ir pakavimo lapų išrašymas, sąskaitų pajamavimas;
  • Darbo laikas 9:00 – 13:00 val.

Reikalavimai:

  • Vidurinis arba profesinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis sandėlyje bent 1-2 metai;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Orientacija į rezultatą, organizuotumas, lankstumas.

Atlyginimas

447-467 €/mėn. į rankas
Priedai mokami už gerus darbo rezultatus.

Contactus klientė-įmonė, užsiimanti siuvimo medžiagų ir reikmenų prekyba.