Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Sandėlininkas - apskaitininkas (-ė)

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas bei išdavimas;
  • Sąskaitų ir nurašymų vedimas į apskaitos programą;
  • Prekių pozicionavimas sandėlyje;
  • Inventorizacijos vykdymas;

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patitrtis (ne mažiau nei 1 metai);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo su apskaitos programa patirtis;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, atsakingumas ir pareigingumas.

Mes jums siūlome

  • Kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą bei motyvacinius priedus;
  • Profesinio tobulėjimo galimybės augančioje modernioje kompanijoje.
CVB client

UAB "Altas komercinis transportas" - Mercedes Benz ir Volkswagen gamintojų oficialiai patvirtinta mažųjų autobusų ir kitų komercinės paskirties autobusų perdarymo ir gamybos įmonė, didžiąją dalį produkcijos eksportuojanti Europos ir kitų šalių Klientams. Jau 16 metų įmonė išlaiko rinkos lyderio pozicijas. Įmonės vizitinė kortelė - kvalifikuoti specialistai ir aukšta gaminamos produkcijos kokybė.
Mes tikime, kad Jus ir mus sieja ta pati profesionalaus domėjimosi sritis, abipusė pagarba ir viena aistra – automobiliai.