Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MIMETA“

Sandėlininkas - autokrautuvo vairuotojas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „MIMETA“

Darbo pobūdis

Darbas didmeninės ir mažmeninės prekybos statybinėmis medžiagomis įmonės sandėlyje.

  • Gautų prekių iškrovimas ir sudėjimas į sandėliavimo vietas, užsakymų surinkimas, prekių pakrovimas, atrinkimas, tvarkos ir švaros sandėlyje palaikymas.
  • Pagalba kitiems sandėlininkams ir vairuotojams.
  • Gautų bei pakrautų pardavimui prekių kokybės tikrinimas.

Reikalavimai

  • Būtinos autokrautuvo teisės;
  • Būtini darbo su autokrautuvu įgūdžiai;
  • Tvarkingumas, darbštumas, atidumas, atsakingumas
  • Sandėlio darbuotojo arba sandėlininko darbo patirtis (būtų privalumas).

Mes jums siūlome

  • stabilų atlyginimą ir socialines garantijas;
  • geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis Kaune, Šiauliuose ir Druskininkuose
  • Darbo laikas 8:00-17:00 (pirmadienis - penktadienis)
informacija apie UAB „MIMETA“
1151 €
Vid. atlyginimas bruto
35
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 700 €
25% uždirba 700-893 €
25% uždirba 893-1543 €
25% uždirba nuo 1543 €