Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ArkAmA"
More about company »

Sandėlininkas - autokrautuvo vairuotojas, turintis šios srities patirties

Kaunas - UAB "ArkAmA"

Darbo pobūdis

Krovinių priėmimas, tikrinimas, iškrovimas, pakrovimas iš/ į transporto priemones.
Sandėlio tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis (daugiau kaip 1 metai).
Pareigingumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas.

Naudingi įgūdžiai:
Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo patirtis bei kvalifikacijos pažymėjimas.
Rusų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą, lanksčią premijavimo sistemą.
Papildomų naudų paketą.
Darbą veržliame, draugiškame kolektyve.
Galimybę siekti karjeros.
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

„Arkama“ užsiima muitinės tarpininko paslaugomis, ekspedicijos, krovos ir sandėliavimo darbais.